Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikası
Misyon & Vizyon
Restore Grup

RESTORE GRUP

restore grup

RESTORE GRUP, 1983 yılında Doktor Omar Sultan tarafından kurulmuş olup dünyada tek olan CSL katkılı MOTOR ONARICI ürünüyle Amerika pazarında faaliyetine başlamıştır. RESTORE OTO BAKIM ÜRÜNLERİ satışa başlandığı Amerika’nın en büyük perakende satış mağazalarından olan Wal-Mart ve K-Mart’ta; aynı şekilde Autozone ve Pep-Boys gibi oto mağazalarında da çok kısa sürede büyük satış cirosu yapmıştır.

Bugün RESTORE Grup geniş katkı ürünleri yelpazesine sahip olup dünya genelinde 30'dan fazla ülkede ve 30 000'den fazla mağazada hizmet vermektedir.

RESTORE Grup şimdi de aynı Amerika’da yakaladığı başarıyı Avrupa ve Orta Doğu’da da yakalıyor. RESTORE ürünleri; Almanya, Portekiz, İtalya, İrlanda, Fransa, Belçika, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Tunus, Ermenistan, Çin, Malezya, Türkiye ve daha birçok Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde satılmaktadır.

RESTORE OTO BAKIM ÜRÜNLERİ ÜRETİMİ

RESTORE Grup’a ait 3 adet üretim tesisi bulunmaktadır;

  • Fransa’da bulunan CSL tozunun üretildiği dökümhane: bu toz, Bakır, Gümüş ve Kurşundan oluşan bir alaşım olup CSL parçacıklı MOTOR ONARICI olarak ün yapmasını sağlamıştır.

  • A.B.D’de bir laboratuar ve Kanada, Amerika ve Güney Amerika’ya ürün temin eden bir üretim tesisi bulunmaktadır.

  • MOTOR ONARICI ve Katkı ürünleri için Fransa ve Belçika’da dolum tesisleri bulunmaktadır.